Nevíte si s něčím rady?
Uživatel
Heslo

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Home > Novinky > Použití platebních karet v systému FOFR

Použití platebních karet v systému FOFRVážení zákazníci,

dovolujeme si Vás informovat, že v rámci projektu zvyšování kvality našich služeb při doručování zásilek v systému FOFR, bude v měsíci červenci 2021 uvedena do praxe služba, kdy bude možné hradit vybranou hotovost za hodnotu zásilky, přepravné a doběrečné platební kartou.

Kromě většího komfortu při doručení zásilky to samozřejmě přináší i změny v tarifech doplňkových služeb a ve veřejných obchodních podmínkách systému FOFR. Doporučujeme se s aktualizovanými tarify "Doplňkových služeb" (sekce "Přeprava", "Doplňkové služby") a aktualizovaným zněním VOP v kapitole 6. "Doručení zásilky příjemci" (sekce "O nás", "Obchodní podmínky") seznámit na našem webu.

Taem FOFR.


Komentáře

Přidat komentář
 • 17. 6. 2021 8:27
  Josef Švestka
  Platba kartou

  Dobrý den!

  Naše společnost HICON-dopravní značení, s.r.o. dlouhodobě využívá Vaše služby. Momentálně řešíme s jedním zákazníkem z Prahy způsob úhrady zásilky.
  Zálohovou fakturu mu firma bez prověření dodavatele nepovolí a chce zásilku hradit platební kartou. Spoléhá na Vaši informaci, že v rámci projektu zvyšování kvality našich služeb při doručování zásilek v systému FOFR, bude v měsíci červenci 2021 uvedena do praxe služba, kdy bude možné hradit vybranou hotovost za hodnotu zásilky, přepravné a doběrečné platební kartou. Předpokládá, že to bude funkční od 1.7.2021!

  Je tomu tak ?

  S pozdravem

  Švestka Josef


 • 22. 6. 2021 10:11
  Martin Drábek
  Re: Platba kartou

  Ano, je to pravda. Ode dne 21.6. je systém platebních karet v testovacím provozu, ode dne 1.7 bude spuštěn do ostrého provozu.


 • 1. 7. 2021 11:20
  Petr Vávra
  Platba kartou?

  Vážení, dnes 1.7. jsem přebíral zásilku na dobírku a platba byla možná jen v hotovosti (kurýr evidentně o možnosti platby kartou nic nevěděl a platební terminál s sebou ani neměl), přestože potvrzovací SMS obsahovala text: "Výběr hotovost/karta". Dále kurýr ani nedisponoval dostatečnou hotovostí pro navrácení. Prosím, nenabízejte možnosti, které nejsou reálné, vznikají tím komplikace a nepříjemnosti pro obě strany. Děkuji


 • 2. 7. 2021 18:05
  Jana Gracova
  Zásilka

  Od 23.6 marne čekám na zásilku od vás i po 3 urgencich nikdo nereaguje nechápu jaksi můžete říkat Fofr uvažuji již o zrušení objednávky s tímto jsem se ještě nesetkala Gracova


 • 2. 7. 2021 20:43
  František Pazderník
  Zásilka

  Dobrý den, od 21.6. Očekávám doručení zásilky 2555600574. A zásilka pořád nedorazila. 30.6. Jste mi poslali zpravu, že 30.6. mi kurýr zásilku doručí. Zprávu s číslem na kurýra jste zaslali v 15:40 a v 15:50 bylo číslo kurýra už vypnuté. Nikdo se neozval, celý den jsem byl doma a vzkaz o mé nepřítomnosti jste mi taky nezanechali. Pritom to na sledování zásilek píšete. Už týden se vám snažím marně dovolat. Nikdy to nikdo nevezme. Otázka zní.... kdy mi tu zásilku doručíte?


 • 17. 8. 2021 12:10
  Václav Urban
  Platba Kartou

  Dnes 17.8.2021 bez možnosti platit kartou. Řidič ani neměl terminál. Nechápu proč zveřejňujete informace, které nejsou pravda. Zbytečně přiděláváte lidem problémy.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů