Nevíte si s něčím rady?
Uživatel
Heslo

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Home > O nás

O nás - přepravní společnost FOFR

Sdružením 6 předních českých společností v oblasti přepravních služeb jsme dali vzniknout nové přepravní službě FOFR. Ta zaplňuje mezeru na trhu sběrných služeb. Naší specializací jsou přepravy nadrozměrných zásilek, přepravy zásilek spadající pod dohodu ADR (přeprava nebezpečného materiálu) a v neposlední řadě takových zásilek, které vyžadují individuální přístup a manipulaci.

Přepravujeme zásilky, které nezapadají do služeb velkých poskytovatelů.

Přeprava malých i nadměrných zásilek

Nezáleží na tom, zda potřebujete přepravit zásilku o hmotnosti 10,1 kg nebo zásilku o hmotnosti několika set kilogramů. U nás naleznete optimální řešení pro přepravu kusových zásilek a zároveň kompletní servis. Vaši zásilku převezmeme a v průběhu noci převezeme na centrální překladiště. Po roztřídění ji nasměrujeme do jednoho z dvaceti regionálních dep, kde bude nad ránem naložena na rozvozové vozidlo a následně doručena na určené místo. Vaše zásilka bude vždy ve správný čas tam, kde ji očekáváte.

Dlouholeté zkušenosti s přepravou zásilek

Jsme ryze českým přepravním systémem s celorepublikovou působností a přímým napojením na Slovenskou republiku. V rámci přepravního systému spolupracuje osm silných regionálních partnerů, dlouhodobě působících na českém přepravním trhu. Léty prověřené české společnosti dlouhodobě podnikající na našem trhu jsou pro zákazníky zárukou kvalitních služeb. Díky tomu vám můžeme nabídnout unikátní kombinaci dlouholetých zkušeností jednotlivých partnerů a zároveň výhody plynoucí z jejich vzájemné spolupráce v rámci systému.

Přidáme i něco navíc

Nabízíme vám také široké spektrum doplňkových služeb. Například přepravu zásilek podléhajících režimu ADR, doručování zásilek na dobírku, sledování zásilek, potvrzování zákaznických dodacích listů atd., tak s návazností na všechny Vaše další potřeby v oblasti dopravy, logistiky a skladování. Přepravy provádíme dle Všeobecných zasilatelských podmínek SSL ČR a Veřejných přepravních podmínek ČSMAD Bohemia. Nepřepravujeme zásilky podléhající poštovnímu zákonu.

Pevně věříme, že budete s našimi službami spokojeni a stanete se našimi věrnými zákazníky.

Kam dále