Nevíte si s něčím rady?
Uživatel
Heslo

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Home > Poradenství > Jak poslat balík

Jak poslat balíkAť už posíláte balík po České republice nebo za hranice, jsme tu pro vás. Zajistíme pro vás přepravu zásilek všech velikostí a typů. Jak při poslání balíku postupovat?

Kontaktujte nás

Přepravu balíku si můžete objednat telefonicky, e-mailem nebo pomocí jednoduchého elektronického formuláře. Poradíme vám i s tím, jak zásilku zabalit a připravit ji k bezpečnému odeslání.

Velikost zásilky

Potřebujete zásilku odeslat rychle a bez zbytečných průtahů? Zajistěte, aby pro ni přijelo auto, do něhož se balík vejde. Je to jednoduché – až budete poptávku zadávat, uveďte správné údaje o rozměrech a hmotnosti balíku. Špatně uvedená informace může znamenat časovou prodlevu. Jestliže bude zásilka delší nebo těžší, než je uvedeno v objednávce, řidič ji nebude moci převzít a tím se celý proces doručení prodlouží.

Příprava balíku

Při balení zásilky myslete na to, že by měla vydržet pětinásobek své hmotnosti a musí být chráněna proti otřesům v autě. Udělejte vše pro to, aby byl obsah chráněný. Než se balík dostane k adresátovi, je často přemisťován. Předměty proto pečlivě zabalte.

Za bezpečnou přepravu odpovídáme my, ale pokud je zásilka nedostatečně zabalená (například kočárek je jen složen a není opatřen žádným ochranným obalem), nemůžeme garantovat, že bude doručena bez poškození.

Jak zásilku zabalit?

Připravte si:

  • bublinkovou a strečovou (smršťovací) fólii,
  • kartonové proklady,
  • kartonové krabice,
  • lepicí pásku.

S těmito balícími potřebami bezpečně připravíte každou zásilku. A pokud si přece jen nevíte rady, využijte naše poradenství.