Nevíte si s něčím rady?
Uživatel
Heslo
Drobečková navigace

Home > Novinky > FOFR: Když potřebujete sklad rychle a blízko

FOFR: Když potřebujete sklad rychle a blízkoDatum konání:
9.1.2017

Hledáte skladovací prostory, které by byly v dosahu vaší firmy nebo domova, a mohli byste sem své zboží nebo věci uložit nejlépe ještě dnes? Obraťte se na nás. Sklady si u nás mohou pronajmout nejen klienti, kteří zároveň využívají naše přepravní služby, ale i ti, co potřebují pouze uskladnění. Co všechno vám nabídneme?

20 skladů po celé ČR

Ať už hledáte pronájem skladu v Praze, Brně, Ostravě, Plzni nebo jiné lokalitě, najdeme pro vás vyhovující prostory. Po celém Česku totiž provozujeme 20 skladovacích hal, které mají veškeré technické vybavení. Své produkty zde můžete skladovat krátkodobě i dlouhodobě.

Okamžité uskladnění

Předměty, které zaberou plochu do 200 m2, a které chcete skladovat krátkodobě, vám v kterékoli z našich hal uskladníme okamžitě. Jestliže potřebujete větší plochu (a)nebo sklad na delší dobu, je potřeba se domluvit. Odpovídající volné sklady vám najdeme v co nejkratším možném termínu.

Pro firmy i domácnosti

Pronájem skladu nabízíme nejen firmám, ale i domácnostem. Hledáte místo pro uskladnění nábytku, např. kvůli stěhování nebo rekonstrukci? Potřebujete někam uložit pneumatiky, kola nebo třeba kánoe? V těchto a podobných případech vám pomůžeme.

Skladovací služby na míru

Především firmy pak ocení, že nabízíme nejen běžné skladovací služby, jako je např. etiketování, balení nebo vedení evidence, ale i specializované logistické úkony, které jsou šité na míru každého zákazníka. Řešení najdeme pro každého.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů