Nevíte si s něčím rady?
Uživatel
Heslo

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Home > Novinky > FOFR: Když potřebujete sklad rychle a blízko

FOFR: Když potřebujete sklad rychle a blízkoDatum konání:
9.1.2017

Hledáte skladovací prostory, které by byly v dosahu vaší firmy nebo domova, a mohli byste sem své zboží nebo věci uložit nejlépe ještě dnes? Obraťte se na nás. Sklady si u nás mohou pronajmout nejen klienti, kteří zároveň využívají naše přepravní služby, ale i ti, co potřebují pouze uskladnění. Co všechno vám nabídneme?

20 skladů po celé ČR

Ať už hledáte pronájem skladu v Praze, Brně, Ostravě, Plzni nebo jiné lokalitě, najdeme pro vás vyhovující prostory. Po celém Česku totiž provozujeme 20 skladovacích hal, které mají veškeré technické vybavení. Své produkty zde můžete skladovat krátkodobě i dlouhodobě.

Okamžité uskladnění

Předměty, které zaberou plochu do 200 m2, a které chcete skladovat krátkodobě, vám v kterékoli z našich hal uskladníme okamžitě. Jestliže potřebujete větší plochu (a)nebo sklad na delší dobu, je potřeba se domluvit. Odpovídající volné sklady vám najdeme v co nejkratším možném termínu.

Pro firmy i domácnosti

Pronájem skladu nabízíme nejen firmám, ale i domácnostem. Hledáte místo pro uskladnění nábytku, např. kvůli stěhování nebo rekonstrukci? Potřebujete někam uložit pneumatiky, kola nebo třeba kánoe? V těchto a podobných případech vám pomůžeme.

Skladovací služby na míru

Především firmy pak ocení, že nabízíme nejen běžné skladovací služby, jako je např. etiketování, balení nebo vedení evidence, ale i specializované logistické úkony, které jsou šité na míru každého zákazníka. Řešení najdeme pro každého.


Komentáře


 • 11. 3. 2020 14:19
  Ing. Gabriela Růža
  Sklad

  Dobrý den, poptávám krátkodobý pronájem skladu v Praze (nejlépe Praha 10), min. 50m2, nejlépe kolem 100m2. Velmi spěchá, nejlépe ihned. Můžete mi něco nabídnout? Děkuji. G.R.


 • 16. 3. 2020 13:45
  Olga Preislerová
  Uskladnění nábytku

  Dobrý den,potřebovala bych zítra či v nejbližších dnech uskladnit nábytek (dětský pokoj, gauč, možná k tomuto i pár kusů drobného nábytku.Oriantečně se chci zeptat jaké jsou ceny cca na dva až tři měsíce uskladnění,zda se platí celá doba dopředu či stačí měsíčně.
  Děkují za odpověď.
  S pozdravem
  Olga Preislerová


 • 9. 2. 2023 12:33
  JAROMIRA
  Novotna

  Dobrý den,
  potřebuji přestěhovat nábytek že skladu v 25063 Mratin
  plocha 5 X 6 X 2 pry30 cbm do noveho skladu Vaše nabídka v
  Praze na další dobu.
  Dekuji
  S přáním hezkého dne
  Jaromira Novotna


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů