Nevíte si s něčím rady?
Uživatel
Heslo

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Home > Poradenství > Staňte se řidičem u FOFRu! Pracujte přes týden, o víkendu buďte doma s rodinou...

Staňte se řidičem u FOFRu! Pracujte přes týden, o víkendu buďte doma s rodinou...Jaké máme požadavky na řidiče?

Na prvním místě jsou spolehlivost, poctivost a loajalita. Praxe je samozřejmě výhodou, ale zaučíme i šikovné řidiče bez zkušeností. Přijímáme řidiče především na hlavní pracovní poměr, ale přivítáme i posilu na poloviční úvazek či externí spolupráci.

Volné dny a bonusy navíc

Protože víme, že lidé potřebují i odpočívat, o víkendu ani ve dnech státních svátků naši řidiči nepracují. Mezi Vánocemi a Silvestrem dáváme řidičům po náročném a stresujícím období zasloužené volno.

Řidičům i externím spolupracovníkům poskytujeme firemní oblečení a mnoho různých benefitů.

Takto může vypadat i váš pracovní den

Od šesti hodin ráno nakládá řidič společně se skladníkem auto zásilkami. Po jejich naložení si připraví veškerou dokumentaci a kolem osmé hodiny vyjíždí na trasu určenou dispečerem. Jakým vozidlem? Většinou autem střední nebo základní třídy značek Ford, Iveco, Fiat, Mercedes.

Řidič během dne ujede v malém autě zhruba 200 km a navštíví 40 – 50 adres, kde buď předá, nebo vyzvedne balík. O 100 km více najede řidič velkého auta, který má po trase zhruba o polovinu méně zastávek.

Řidiči Fofru mají v průměru o dvacet zastávek méně než u jiných přepravců. Proč? V našem plánování tras totiž předem počítáme s tím, že naložení a vyložení nestandardních zásilek je časově náročnější.

Pro hladký průběh předávání a vyzvedávání zásilek avizuje řidič dopředu svůj příjezd emailem a zprávou SMS. Před příjezdem na soukromou adresu zákazníkovi zavolá, aby zjistil jeho dostupnost. Do depa se řidič vrací večer. Pracovní doba končí po odevzdání dokladů, často v 19:00.

Před Vánocemi zvyšujeme tempo

Od září do prosince, dochází k nárůstu zakázek v průměru o 20 %. Řidič musí zvládnout za kratší dobu více zastávek. Čím více zakázek řidič rozveze, tím více peněz si vydělá. Svoz a rozvoz každé zásilky je oceněn navíc k paušální sazbě za odpracovaný den.

 

Zaujala vás naše nabídka? Rádi byste se k nám přidali? Ozvěte se nám.